Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Повістка про виклик у судове засідання громадянина Спиридонова К. В.

02 лютого 2018, 11:41

Івано-Франківський міський суд повідомляє, що 09 лютого 2018 року о 15.00 годині в приміщенні Івано-Франківського міського суду за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська,11 розглядатиметься цивільна справа за позовом Спиридонової Ганни В'ячеславівни до Спиридонова Кирила Володимировича про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на дитину.

У судове засідання викликається: Спиридонов Кирил Володимирович, житель: Київської області, с. Гнедин, вул. Заводська, 4/7.

У випадку неявки у судове засідання справа розглядатиметься у відсутності відповідача.

Крім цього повідомляємо, що згідно ч. 3 ст. 131 ЦПК України учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з'явилися в судове засідання без поважних причин.

 

Суддя                                                                                                                                                                                                                                                          Татарінова О. В.