Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Івано-Франківський міський суд призначив до розгяду резонансну кримінальну справу Михайлової Т. В.

24 січня 2018, 17:33

 У середу, 24 січня, в Івано-Франківському міському судді, під головуванням судді Деркач Н. І., відбулось підготовче засідання у кримінальній справі жительки Івано-Франківської області Михайлової Т. В, яка обвинувачується у вчиненні злочинів передбачених ст.135 ч.1 (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан ) ст.286 ч.2 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспорт-, ним засобом, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження)

Під час підготовчого засідання судом було надано можливість потерпілим надати клопотання про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Своєю ухвалою суд ухвалив призначити вказану кримінальну справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Івано-Франківського міського суду, зал №21, на 26.01.2018 року о 11-00 год., з викликом учасників судового провадження.