flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик до суду Косован Галина Миколаївна, Борець Наталія Тарасівна, Бородінаї Анастасія Сергіївна, в інтересах якої діє законний представник Борець Наталія Тарасівна, Вовк Світлана Іванівна. Дячишин Роман Михайлович, Червак Оксана Михайлівн

28 травня 2019, 15:55

Івано-Франківський міський суд повідомляє, що 28 жовтня 2019 року о 13-30 год. в приміщенні Івано-Франківського міського суду за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11 розглядатиметься цивільна справа за позов ом Моцюк Оксани Михайлівни до Косован Галини Миколаївни, Борець Наталії Тарасівни. Бородіної Анастасії Сергіївни, в інтересах якої діє законний представник Борець Наталія Тарасівна, Вовк Світлани Іванівни, Дячишин Романа Михайловича, Червак Оксани Михайлівни, Червак Степана Володимировича. Василишин Анни Яківни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Івано-Франківська міська рада про усунення перешкод у користуванні приміщеннями загального користування, що знаходяться за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 202, шляхом демонтажу самовільно встановлених стін в місцях загального користування.

В судове засідання викликається: Косован Галина Миколаївна, Борець Наталія Тарасівна, Бородінаї Анастасія Сергіївна, в інтересах якої діє законний представник Борець Наталія Тарасівна, Вовк Світлана Іванівна. Дячишин Роман Михайлович, Червак Оксана Михайлівна. Червак Степан Володимирович. Василишин Анна Яківна.

У випадку неявки у судове засідання справа розглядатиметься у відсутності відповідачів.

Крім цього повідомляємо, що згідно з ч. З ст. 131 ЦПК України учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з'явилися в судове засідання без поважних причин.

Суддя Пастернак І.А.