flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик до суду Александрів Аліну Михайлівну

11 червня 2024, 14:11

Івано-Франківський міський суд повідомляє, що 19 серпня 2024 року о 10 год. 50 хв. у приміщенні Івано-Франківського міського суду за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11, розглядатиметься цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ріальто» до Александрів Аліни Михайлівни про стягнення заборгованості за кредитним договором та судових витрат.

У судове засідання, як відповідач викликається: Александрів Аліна Михайлівна , остання відома адреса місця проживання: Івано-Франківськ обл., м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, буд. 52А, кв.1.

Адреса місця реєстрації: Івано-Франківськ обл., м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, буд. 52А, кв.1.

У випадку неявки у судове засідання справа розглядатиметься у відсутності відповідача.

Крім цього повідомляємо, що згідно з ч. 3 ст. 131 ЦПК України учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

 

Суддя                                                                                                                      Мирослава ПОЛЬСЬКА