flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик до суду Російської Федерації в особі представницьких органів: Міністерства юстиції Російської Федерації, Міністерства фінансів Російської Федерації, Державної корпорації розвитку «ВЕБ.РФ»

11 червня 2024, 13:31

Івано-Франківський міський суд повідомляє, що 02 липня 2024 року о 13-30 год. у приміщенні Івано-Франківського міського суду за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11 розглядатиметься цивільна справа за позовом Доненка Валерія Олеговича, Доненко Ольги Василівни до Російської Федерації в особі представницьких органів: Міністерства юстиції Російської Федерації, Міністерства фінансів Російської Федерації, Державної корпорації розвитку «ВЕБ.РФ» про відшкодування Російською Федерацією матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок націоналізації всього майна і житла в окупації.

У судове засідання, як відповідачі викликаються:

-  Російська Федерація в особі представницьких органів: Міністерства юстиції Російської Федерації, місцезнаходження: Російська Федерація, м.Москва, вул.Житня, буд.14, будівля 1;

- Міністерство фінансів Російської Федерації, місцезнаходження: Російська Федерація, м.Москва, вул.Ільїнка, 9;

- Державна корпорація розвитку «ВЕБ.РФ», місцезнаходження: Російська Федерація, м.Москва, вул.Воздвиженка, 10.

У випадку неявки у судове засідання справа розглядатиметься у відсутності відповідачів.

Крім цього повідомляємо, що згідно з ч. 3 ст. 131 ЦПК України учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.  

 

 

              Суддя                                                                                           Татарінова О.А.