Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Справа № 344/7475/23
Провадження № 2/344/2091/23
Івано-Франківський міський суд повідомляє, що 25.07.2023 року о 10:30 год. в приміщенні Івано-Франківського міського суду за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Грюнвальдська, 11 розглядатимуться матеріали позовної заяви за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Гефест” до Марченко Артема Веніаміновича, Сташків Ігоря Віталійовича, Дерев”янко Ірини Олександрівни про стягнення 3% річних та інфляційні втрати за невиконання грошового зобов”язання за рішенням Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 28.11.2013 у справі №344/10717/13-ц,-
У судове засідання, як відповідачі викликається: Марченко Артем Веніамінович, Сташків Ігор Віталійович, Дерев”янко ІринаОлександрівна.
У випадку неявки у судове засідання справа розглядатиметься у відсутності відповідачів.
Крім цього повідомляємо, що згідно з ч. 3 ст. 131 ЦПК України учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.
Суддя Галина ДОМБРОВСЬКА