flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик до суду Ліуш Руслан Михайлович.

30 квітня 2021, 15:05

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області повідомляє, що 27 травня 2021 року о 15 годині 00 хвилин у залі судових засідань № 11 Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11, розглядатиметься цивільна справа за позовом Бачевського Дмитра Ярославовича, Бачевської Ольги Ярославівни до Ліуша Руслана Михайловича про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки.

У судове засідання викликається відповідач Ліуш Руслан Михайлович.

У випадку неявки відповідача у судове засідання справа розглядатиметься у його відсутності.                                                                                      *

Крім цього, повідомляємо, що згідно частини третьої статті 131 Цивільного процесуального кодексу України, учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

Суддя                                                                    Мелещенко Л.В.