flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд визначив міру запобіжного заходу другому співучаснику, який разом зі спільником нападав та бив перехожих у Івано-Франківську

05 березня 2024, 15:28

У вівторок, 05 березня, 2024 року, в Івано-Франківському міському суді було проведено розгляд клопотання прокуратури, про застосування запобіжного заходу, щодо жителя міста Долини Івано-Франківської області, 2005 року народження, якого органи досудового слідства обґрунтовано підозрюють у вчинені злочинів передбачених ч. 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії вчинені з особливим цинізмом групою осіб із застосуванням предметів пристосованих для нанесення тілесних ушкоджень).

Суд розглянув клопотання прокуратури про обрання міри запобіжного заходу затриманому, якого обґрунтовано підозрюють у причетності до цілої низки резонансних нападів та побиття на жителів Івано-Франківська.

Під час судового засідання, судом було досліджено надані стороною обвинувачення докази та матеріали справи. Також було заслухано позиції сторін захисту й обвинувачення.

У засіданні було встановлено, що злочини у вчинені яких підозрюють затриманого, відносяться до категорії тяжких та вчинялись у поєднанні із застосуванням насильницьких дій.

Врахувавши усі вищенаведені обставини, суд ухвалив рішення застосувати щодо підозрюваного жителя міста Долини Івано-Франківської області  міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення розміру грошової застави.