flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області оголошує конкурс
на заміщення вакантних посад:

 

 

 

секретаря судових засідань - 5 вакантних посад, строкове  призначення на посаду (на час відпустки по догляду за дитиною основного працівника).

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр або молодший бакалавр, без вимог щодо стажу роботи. Володіння навиками роботи з комп’ютером.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень можна отримати за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11, Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області за телефоном (0342) 75–01–21.

Документи від кандидатів прийматимуться  до 17:15 год. 20 вересня 2019  року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Івано-Франківського міського суду наступні документи:

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Зразки документів:

  1. Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”.
  2. Заява про участь у конкурсі
  3. Особова картка державного службовця.